Ako zelite izazvati nekoga koristite slijedeci formular:
Vase ime na forumu:
Vase ime na HaxBall:
Njegovo ime na forumu:
Kakav match zelite? (1vs1, 2vs2, kakav stadion...):
On naravno mora napisati u temi ili na vas PM na prihvaca, ako ne prihvati nista, ako prihvati super!
Mozete staviti i rezultat i neki screenshot/video na forum
