Author Topic: Prijave HB Liga #1  (Read 169 times)

Nxidza

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • Karma +0/-0
    • View Profile
Re: Prijave HB Liga #1
« on: May 09, 2011, 04:14:07 pm »
Ime na forumu: [SA4EVER]Tinu_Tuna
Ime na HaxBallu: [SA4EVER]Tinu_Tuna ( bilo mi je DarkShadow al ce mi bit ovo )
Vas skill od 1 do 10: Ako nxidza sebi ocenio sa 9 ja cu sebe sa 10 jer igram puno bolje od njega xD ..
XFire/MSN/Skype(ovo nije nuzno): neam


Ja, [SA4EVER]Tinu_Tuna prihvacam pravila i spreman sam biti bannan ako prekrsim 2 ili vise od ovih pravila!

Prihvacen by BestOne
Dobio status Lidera povjerenika by BestOne
Moram ovde da prokomentarisem jer vidim da kenjas bezveze,kad si ti igrao sa mnom uopste?samo je djea i jos neka 2 lika igrala sa mnom i vise nikad nisam usao ali smo zato ja i djea pokidali onu 2-jicu .