Ime na forumu: [SA4EVER]Tinu_Tuna
Ime na HaxBallu: [SA4EVER]Tinu_Tuna ( bilo mi je DarkShadow al ce mi bit ovo )
Vas skill od 1 do 10: Ako nxidza sebi ocenio sa 9 ja cu sebe sa 10 jer igram puno bolje od njega xD ..
XFire/MSN/Skype(ovo nije nuzno): neam
Ja, [SA4EVER]Tinu_Tuna prihvacam pravila i spreman sam biti bannan ako prekrsim 2 ili vise od ovih pravila!
Prihvacen by BestOne
Dobio status Lidera povjerenika by BestOne