61
Pravila! / PRIJAVE ZA LIGU! / Pravila #1 by BestOne
« Last post by BestOne on May 07, 2011, 10:29:03 am »Igra se po slijedecem principu:
12 igraca se prijavi (ako bude vise ostali su zamjene ili spectatori, tj. publika) i igra se prvi krug: U 2 skupine igraju po 6 igraca, u skupini se igra 4 utakmice, a 4 igraca prolaze dalje... Ako budu imali vise njih isti broj bodova igra se odlucujuca utakmica! Tih 4 igraca iz svake skupine (8 ukupno igraca) igraju sa svojim protivnikom koji ce se odluciti zdrijebom! (random.org) Ostat ce 4 igraca i oni ce opet igrati sa nekim (opet zdrijebom) i ostat ce 2 igraca, i to ce biti finale na kojem ce ako zele biti svi ucesnici lige kao spectatori!
Postavke po kojima ce se igrati:
Match: 1 na 1
Soba slotova: 4
Max Spectators: 2 (znaci 2 igraca igraju i 2 ako zele spectaju)
Passworld sobe: Odlucuje se izmedju 2 igraca, oni se moraju dogovorit za lozinku
Passworld finala: Dobit ce na PM finalisti
Ime sobe: ''HB Liga - 1 vs 1 #1'' (bez navodnika)
Stadion: Classic
Max poena (bodova): 10
Max time: 15min
Avatar igraca: (mjenja se sa /avatar nesto) Iz crvenog tima avatar mora biti ''R'' (bez navodnika) a iz plavog ''B'' (bez navodnika)
Hvala vam svima, i ne zaboravite:
igrajte FAIR PLAY!
12 igraca se prijavi (ako bude vise ostali su zamjene ili spectatori, tj. publika) i igra se prvi krug: U 2 skupine igraju po 6 igraca, u skupini se igra 4 utakmice, a 4 igraca prolaze dalje... Ako budu imali vise njih isti broj bodova igra se odlucujuca utakmica! Tih 4 igraca iz svake skupine (8 ukupno igraca) igraju sa svojim protivnikom koji ce se odluciti zdrijebom! (random.org) Ostat ce 4 igraca i oni ce opet igrati sa nekim (opet zdrijebom) i ostat ce 2 igraca, i to ce biti finale na kojem ce ako zele biti svi ucesnici lige kao spectatori!
Postavke po kojima ce se igrati:
Match: 1 na 1
Soba slotova: 4
Max Spectators: 2 (znaci 2 igraca igraju i 2 ako zele spectaju)
Passworld sobe: Odlucuje se izmedju 2 igraca, oni se moraju dogovorit za lozinku
Passworld finala: Dobit ce na PM finalisti
Ime sobe: ''HB Liga - 1 vs 1 #1'' (bez navodnika)
Stadion: Classic
Max poena (bodova): 10
Max time: 15min
Avatar igraca: (mjenja se sa /avatar nesto) Iz crvenog tima avatar mora biti ''R'' (bez navodnika) a iz plavog ''B'' (bez navodnika)
Hvala vam svima, i ne zaboravite:
igrajte FAIR PLAY!

Recent Posts