41
Pravila! / PRIJAVE ZA LIGU! / Re: Prijave HB Liga #1
« Last post by Ronaldo7 on June 05, 2011, 01:44:30 pm »Pozz svima, ima cega ovdje?
Dobio si 5 posto warning... Zasto?Ime na forumu: [SA4EVER]Tinu_TunaMoram ovde da prokomentarisem jer vidim da kenjas bezveze,kad si ti igrao sa mnom uopste?samo je djea i jos neka 2 lika igrala sa mnom i vise nikad nisam usao ali smo zato ja i djea pokidali onu 2-jicu .
Ime na HaxBallu: [SA4EVER]Tinu_Tuna ( bilo mi je DarkShadow al ce mi bit ovo )
Vas skill od 1 do 10: Ako nxidza sebi ocenio sa 9 ja cu sebe sa 10 jer igram puno bolje od njega xD ..
XFire/MSN/Skype(ovo nije nuzno): neam
Ja, [SA4EVER]Tinu_Tuna prihvacam pravila i spreman sam biti bannan ako prekrsim 2 ili vise od ovih pravila!
Prihvacen by BestOne
Dobio status Lidera povjerenika by BestOne

Ime na forumu: [SA4EVER]Tinu_TunaMoram ovde da prokomentarisem jer vidim da kenjas bezveze,kad si ti igrao sa mnom uopste?samo je djea i jos neka 2 lika igrala sa mnom i vise nikad nisam usao ali smo zato ja i djea pokidali onu 2-jicu .
Ime na HaxBallu: [SA4EVER]Tinu_Tuna ( bilo mi je DarkShadow al ce mi bit ovo )
Vas skill od 1 do 10: Ako nxidza sebi ocenio sa 9 ja cu sebe sa 10 jer igram puno bolje od njega xD ..
XFire/MSN/Skype(ovo nije nuzno): neam
Ja, [SA4EVER]Tinu_Tuna prihvacam pravila i spreman sam biti bannan ako prekrsim 2 ili vise od ovih pravila!
Prihvacen by BestOne
Dobio status Lidera povjerenika by BestOne
Hvala za "Lidera" ovo nesto slicno kao sudac .. Jel ja biram povjerenike ili ti ?Ti naravno


