Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - BestOne

Pages: [1]
1
Pravila! / PRIJAVE ZA LIGU! / Re: Prijave HB Liga #1
« on: May 10, 2011, 12:20:02 pm »
Ime na forumu: [SA4EVER]Tinu_Tuna
Ime na HaxBallu: [SA4EVER]Tinu_Tuna ( bilo mi je DarkShadow al ce mi bit ovo )
Vas skill od 1 do 10: Ako nxidza sebi ocenio sa 9 ja cu sebe sa 10 jer igram puno bolje od njega xD ..
XFire/MSN/Skype(ovo nije nuzno): neam


Ja, [SA4EVER]Tinu_Tuna prihvacam pravila i spreman sam biti bannan ako prekrsim 2 ili vise od ovih pravila!

Prihvacen by BestOne
Dobio status Lidera povjerenika by BestOne
Moram ovde da prokomentarisem jer vidim da kenjas bezveze,kad si ti igrao sa mnom uopste?samo je djea i jos neka 2 lika igrala sa mnom i vise nikad nisam usao ali smo zato ja i djea pokidali onu 2-jicu .
Dobio si 5 posto warning... Zasto?
Zato sto sam igrao sa Tinu-om i koliko god on mozda bio kao covjek los ili bilo sta on stvarno zna igrati 1 na 1 i 2 na 2 odlicno ;)

2
Pravila! / PRIJAVE ZA LIGU! / Re: Prijave za Povjerenstvo!
« on: May 08, 2011, 12:31:47 pm »
Hvala za "Lidera" ovo nesto slicno kao sudac .. Jel ja biram povjerenike ili ti ?
Ti naravno ;)

3
HaxBall / Re: HaxBall
« on: May 08, 2011, 10:24:53 am »
Lijepo ;)
Sticky

4
Raspored/Rezultati / Re: ''Izazov'' - Match
« on: May 08, 2011, 10:08:20 am »
dario.krsic - Prihvacam :D

5
Pravila! / PRIJAVE ZA LIGU! / Prijave za Povjerenstvo!
« on: May 07, 2011, 04:55:00 pm »
Povjerenik ce biti covjek koji ce biti na svakoj utakmici (naravno ne jedan nego ce se mjenjati) i kaznjavati psovanje, nesportsko ponasanje, zabijanje autogolova u utakmicama!
Lider povjerenika je [SA4EVER]Tinu_Tuna!
Tko zeli biti povjerenik nek se javi u ovoj temi i nek napise ovaj formular:
Ime na forumu:
Ime na HaxBallu:
Koliko imate vremena:

Necete svi biti lideri, nego obicni clanovi!
Ako dobro obavite posao, mozete nastaviti raditi i slijedecu sezonu, a i nemorate! Ako dobro obavite posao mozete organizirati svoje lige, dobit cete svoj podforum... Prijavite se!
I da, mozete se prijaviti i za ovo i za ligu, samo na svojim utakmicama necete vi biti povjerenik!

6
Raspored/Rezultati / ''Izazov'' - Match
« on: May 07, 2011, 02:00:07 pm »
Ako zelite izazvati nekoga koristite slijedeci formular:
Vase ime na forumu:
Vase ime na HaxBall:
Njegovo ime na forumu:
Kakav match zelite? (1vs1, 2vs2, kakav stadion...):

On naravno mora napisati u temi ili na vas PM na prihvaca, ako ne prihvati nista, ako prihvati super!
Mozete staviti i rezultat i neki screenshot/video na forum ;)

7
Pravila! / PRIJAVE ZA LIGU! / Re: Prijave HB Liga #1
« on: May 07, 2011, 10:38:03 am »
Ime na forumu: BestOne
Ime na HaxBallu: BestOne
Vas skill od 1 do 10: 6
XFire/MSN/Skype(ovo nije nuzno): XFire: darkone1999

Ja, BestOne prihvacam pravila i spreman sam biti bannan ako prekrsim 2 ili vise od ovih pravila!

8
Pravila! / PRIJAVE ZA LIGU! / Prijave HB Liga #1
« on: May 07, 2011, 10:37:17 am »
Ime na forumu:
Ime na HaxBallu:
Vas skill od 1 do 10:
XFire/MSN/Skype(ovo nije nuzno):

Ja, [vas nick na forumu] prihvacam pravila i spreman sam biti bannan ako prekrsim 2 ili vise od ovih pravila!

9
Chat / CHAT LIGE!
« on: May 07, 2011, 10:33:15 am »
Chat, dogovaranje utakmica u ligi ;)

10
Chat / CHAT TEMA!
« on: May 07, 2011, 10:32:53 am »
Opcenito o HaxBallu! Ne o Ligi!

11
Pravila! / PRIJAVE ZA LIGU! / Re: Pravila #1 by BestOne
« on: May 07, 2011, 10:30:06 am »
LOCK TEMA!

12
Pravila! / PRIJAVE ZA LIGU! / Re: Pravila #1 by BestOne
« on: May 07, 2011, 10:29:30 am »
STICKY TEMA!

13
Pravila! / PRIJAVE ZA LIGU! / Pravila #1 by BestOne
« on: May 07, 2011, 10:29:03 am »
Igra se po slijedecem principu:
12 igraca se prijavi (ako bude vise ostali su zamjene ili spectatori, tj. publika) i igra se prvi krug: U 2 skupine igraju po 6 igraca, u skupini se igra 4 utakmice, a 4 igraca prolaze dalje... Ako budu imali vise njih isti broj bodova igra se odlucujuca utakmica! Tih 4 igraca iz svake skupine (8 ukupno igraca) igraju sa svojim protivnikom koji ce se odluciti zdrijebom! (random.org) Ostat ce 4 igraca i oni ce opet igrati sa nekim (opet zdrijebom) i ostat ce 2 igraca, i to ce biti finale na kojem ce ako zele biti svi ucesnici lige kao spectatori!
Postavke po kojima ce se igrati:
Match: 1 na 1
Soba slotova: 4
Max Spectators: 2 (znaci 2 igraca igraju i 2 ako zele spectaju)
Passworld sobe: Odlucuje se izmedju 2 igraca, oni se moraju dogovorit za lozinku
Passworld finala: Dobit ce na PM finalisti
Ime sobe: ''HB Liga - 1 vs 1 #1'' (bez navodnika)
Stadion: Classic
Max poena (bodova): 10
Max time: 15min
Avatar igraca: (mjenja se sa /avatar nesto) Iz crvenog tima avatar mora biti ''R'' (bez navodnika) a iz plavog ''B'' (bez navodnika)

Hvala vam svima, i ne zaboravite:
igrajte FAIR PLAY! ;)

Pages: [1]