1
Pravila! / PRIJAVE ZA LIGU! / Re: Prijave HB Liga #1
« on: May 10, 2011, 12:20:02 pm »Dobio si 5 posto warning... Zasto?Ime na forumu: [SA4EVER]Tinu_TunaMoram ovde da prokomentarisem jer vidim da kenjas bezveze,kad si ti igrao sa mnom uopste?samo je djea i jos neka 2 lika igrala sa mnom i vise nikad nisam usao ali smo zato ja i djea pokidali onu 2-jicu .
Ime na HaxBallu: [SA4EVER]Tinu_Tuna ( bilo mi je DarkShadow al ce mi bit ovo )
Vas skill od 1 do 10: Ako nxidza sebi ocenio sa 9 ja cu sebe sa 10 jer igram puno bolje od njega xD ..
XFire/MSN/Skype(ovo nije nuzno): neam
Ja, [SA4EVER]Tinu_Tuna prihvacam pravila i spreman sam biti bannan ako prekrsim 2 ili vise od ovih pravila!
Prihvacen by BestOne
Dobio status Lidera povjerenika by BestOne
Zato sto sam igrao sa Tinu-om i koliko god on mozda bio kao covjek los ili bilo sta on stvarno zna igrati 1 na 1 i 2 na 2 odlicno